Horoskopi i Muajit Prill 2014


dashi

Dashi Mars 21 – Prill 19  

Beji syte kater kur te falesh ne mes te rruges kete jave, se mos te shtyp autoboti i mutit.

horo

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Kete jave do te ndalosh nje moment duke reflektuar mbi 20 vitet e fundit te jetes dhe do ti thuash vetes: “sa budalla pas kam qene.” Te njejten gje do te thuash edhe pas 20 vitesh po te jesh akoma gjalle.

horohoro

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Sa me i bukur te jesh aq me i madh numri i te shemtuarve qe duan te bejne seks me ty, dhe anasjelltas.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Po mbajte nje minute heshtje kete jave, do degjosh zhurmen e larget te big bangut.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Kam nje lajm te mire dhe nje lajm te keq per ty kete jave. Do te ndahesh nga jeta, por do te marresh shume mesazhe urimi.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Kesaj rradhe ditlindjen do ta festosh per tre muaj rresht!

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Do humbesh fillin, por do gjesh spangon.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Ai qe do te te thote “te keqen vllai” do te ta mare me te vertete te keqen.

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Nuk eshte asnjehere vone per te filluar te mendosh se cfare do te shkruash ne epitafin tend.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

“Je i madh” do te te thone kete jave te gjithe ata qe jane me te vegjel se ty.

 horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Nje klikim i vetem do te ndryshoje rrjedhen e jetes tende virtuale kete jave.

horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Nje kinez i zgjuar ka thene qe “peshku i madh e ha krimbin e vogel, dhe krimbi i vogel peshkun e madh.” Ajde kinez ajde.

horo

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s