Horoskopi i muajit Maj 2014


dashiDashi Mars 21 – Prill 19  

Te qenit hoxhe nuk te shpeton nga gripi i derrit.

…..

 

demiDerri  Prill 20 – Maj 20

Kete jave mund ta thuash me gojen plot qe po ti presesh te gjitha nga Zoti do hash nje mut.

horohoro

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Mos u bej merak se nuk ta kalon njeri as kete jave. Nje idiot i kategorise tende lind vetem njehere vetem kur pjell jot’eme.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Jeta jote eshte e mbushur me episode te erreta qe duhen zbardhur, qe nga lindja e deri tek vdekja. Kjo e fundit nuk ka per tu zbardhur ndonjehere.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Sa me pak te dish aq me shume kurioz behesh. Sa me shume kurioz behesh aq me pak di, sepse je dembel dhe ne vend qe te verifikosh faktet, hamendeson ate qe nuk di.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Shumica e kujtimeve te tua kane lidhje me ndjenjen e turpit. Kete jave ketyre kujtimeve do tu shtohet edhe nje kujtim i ri. Te te vije turp!

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Momentet e fundit te jetes do ti kalosh kete jave duke pare nje predhe antitanku duke ardhur me shpejtesi drejt teje.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Fati do te jete gjithmone me ty, por ti nuk do te jesh asnjehere me fat.

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Kete jave do te marresh dy lajme te rendesishme, nje te mire dhe nje te keq. Do fitosh llotarine ne te njejtin moment kur do te marresh vesh qe je me kancer.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Cilido mund te kthehet lehtesisht ne personin qe urren me shume. Ti nuk do ta kesh edhe aq te lehte ngaqe je shume i pa-afte, e megjithate do tia dalesh mbane.

 horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Nje nga keto dite do te zgjohesh nga nje gjum i thelle e plot me endrra te keqija me ndjesine sikur po te godet dikush me sopate ne koke, dhe do te konstatosh qe kjo ndjesi eshte e lidhur fort me realitetin.

horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Nje mundesi e mire romantike do te te shkase nga shalet kete jave sepse nuk te rri goja rrehat duke folur vetem per veten tende.

horo

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s