Horoskopi i muajit Qershor 2014


dashiDashi Mars 21 – Prill 19  

Kete jave, dikush qe eshte po aq i paafte por jo aq me fat ne karriere se sa ty, do te te haje me sy.

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Edhe kete jave do te perpiqesh ti mbulosh mangesite e tua, ne vend qe ti mbushesh. Prandaj nuk do lodhesh dhe aq shume.

.

horohoro

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Burime te pakonfirmuara na konfirmojne qe e ardhmja jote do te vendoset kete jave.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Kete jave do te mbetesh si peshkaqeni pa uje.

.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Kete jave do te ndodhe ajo qe nuk e mendoja qe do te te ndodhte ndonjehere, por, ja qe edhe ndodh.

.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Behu gati se te ka ardhur sahati! (per me shume detaje lexo librin qe kemi shkruar per ty: “Kush je, si i ke punet dhe ca do hash per dreke.”)

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Vetem nje gje eshte e sigurt, paraardhesit e tu hanin banane per mengjes, dreke dhe darke.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Te dish te shkruash e te lexosh quhesh intelektual, por te dish te shkruash ne nje gjuhe qe nuk e di askush tjeter, quhesh kal!

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Qesh mire kush qesh i fundit, ndersa kush ha i fundit ha nje mut.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Shume njerez do te te pyesin te habitur kete jave “mos te kan plasur syte?”

 horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Me ne fund do e marresh edhe ti nje titull pronesie per ate mut shtepi qe te hengri shpirtin.

horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Sa here te biesh aq here do ngrihesh, pervec heres se fundit.

horo

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s