Horoskopi i Muajit Korrik 2014dashi
Dashi Mars 21 – Prill 19  

Do ta kesh pisk punen kete jave por do tia hedhesh me justifikimin qe ke probleme psiqike.

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Fati do te te beje nje gol me bythe ne porten e pritshmerise tende kete jave.

.

horohoro

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

C’tu desh te hingellije si kal o gomar?

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Diku te fle fati ose i ka rene te fiket.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Kam nje parandjenje te mire dhe nje parandjenje te keqe per ty. Ndaj po qendroj neutral duke mos te thene asgje.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Kete jave do ndalosh nje moment e do ti thuash vetes: “Si isha e si jam, nje mut”

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Kete jave do te te haje syri i keq. Se si qysh e tek ku ta di une.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Do diplomohesh kete jave, gje qe do te jete edhe arritja e fundit e jetes tende.

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Ke arritur kaq shume ne jete sa per te gjitha diplomat dhe botimet e tua eshte prere nje pyll i tere.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Dikush do te te thote kete jave qe “Gomeret nuk kane brire.”

 horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Ti je nje peshk qe ben not ne ajer.

horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Futu njehere ne greve urie se nuk do biesh nga pesha!

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s