Horoskopi i Muajit Shtator 2014


 dashiDashi Mars 21 – Prill 19  

Leh! Bota eshte e jotja!

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Do kesh me pak zgjedhje per universitet po me shume zgjedhje per byrek.

horohoro

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Ka dhe me keq sesa “peshku pa uje.” Per shembull, “peshku qe u nis per te ngrene nje fare luledielli dhe perfundoi i skuqur ne tigan me vaj luledielli.”

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Mos prit ndonje veze te arte nga pula qe leh si qen.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Edhe e keqja qe ke brenda e ka te keqen nga brenda.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Kete jave do te gjesh edhe pasuri edhe dashuri edhe lumturi, pasi te zbulosh qe komshiu ka nje sasi te madhe parash te fshehura nen dyshek!

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Vjedh mire kush vjedh i fundit, ndersa kush ha i fundit ha nje mut.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Prediko te verteten! Po nuk te besuan leshojua me kuran kokes.

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Fati do ta leshoje te ardhmen tende si lopa bajgen.

.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Kur je as mish as peshk, do ngjallesh interes vetem ne ata idiote qe nuk dine as te gjuajne as te peshkojne.

.

 horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Ke gjithe jeten qe shkruan epitafin tend, kete jave do ti kthehesh per te vene te gjitha pikat mbi “i”.

.

horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Nuk di ca te te them dhe nuk dua te ta them!

 

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s