Presidenti Nishani uron shqiptaret me rastin e festes se Hallouinit i veshur si Sali Berisha


Llesh Llapushi
Raporton Llesh Llapushi

Presidenti Nishani qe nuk mungon se uruari per cdo feste, uroi edhe sot te gjithe shqiptaret, kudo ku jane me rasting a festes se hallouinit.

Ne nje dalje per mediat i veshur si dordoleci i Sali Berishes, Nishani kompozoi

nish bani
nishberisha

nje vjershe te shkurter por kuptimplote:

“Le te mbushen bulevardet plot me dordoleca

e te shiten te gjitha kostumet neper tezga

sot te gjithe bashke hallouinin festojme

hiqni maskat qe surratin e vertete tu kujtojme.”

Pastaj u shkeli syring te pranishmeve dhe tha: “Nuk qenkam edhe aq budalla sa dukem.”

pamje nga festa
pamje nga festa
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s