11% me pak


pe pak mut
me pak mut

Sipas Ministrise se Ushqimit dhe Mjedisit, Shqiptaret kete vit kane prodhuar 11% me pak mut sesa vitin qe shkoi duke krahasuar periudhen e tanishme me periudhen perpara nje viti.

Si rrjedhoje ka me pak mut ne kanalizimet e ujrave te zeza dhe me pak akoma nga ky mut qe del sheshit.

Kjo arritje, se bashku me shume arritje te tjera te dokumentura me shifra e perqindje po transmetohet neper televizionet kombetare se bashku me 100% te te gjitha arritjeve te tjera.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s