Shpetim Gjika del nga gjykata duke hedhur valle labce


Vlora ndertohet, Gjika hedh valleKryetari i bashkise se Vlores, Shpetim Gjika, ka gjetur nje menyre te vecante per te dale nga gjykata ku rrezikonte te denohej me burg per korrupsion. Duke hedhur valle labce.

I rrethuar nga valltare profesioniste dhe amatore nga lumi i Vlores, Gjika me nje buzeqeshje horizontale qe i tregonte nje rresht te drejte dhembesh, tha: “drejtesia foli, tani te gjithe duhet te qeshin ose te heshtin ose te kercejne me mua.”

Pastaj ia mori nje kenge labe me iso.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s