Njeriu i gjore lufton 10 minuta rresht me bluzen e tipit “golf”


bluza
bluza

Sikurse u diskutua ne nje nga kafenete e lagjes sot ne mengjes, njeriu i papune me inicialet P.P. u mundua per 10 minuta te tera duke luftuar per te veshur bluzen e tipit “golf.”

Pas nje beteje te pabarabarte me bluzen, PP doli nga shtepia duke share bluzen dhe iu drejtua kafenese, ku disa nga te pranishmit konstatuan se e kishte veshur per se mbrapthi.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s