Njeriu i vitit nuk eshte njeri


Gjyqtar Zagari
Gjyqtar Zagari

Erdhi koha qe te zgjedhim njeriun e vitit per kete vit qe pothuajse kaloi, dhe zgjedhja e njeriut te vitit do tju le me goje hapur te gjitheve, jo vetem per faktin qe njeriu i vitit nuk eshte njeri, por qe kete vit asnje njeri nuk e ka merituar titullin “njeri i vitit.”

Shpresojme te kete njerez vitin tjeter.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s