Tom&Derri


Lajme te reja vijne nga bota e shou bizit qe do tju bejne ti zgerdhini ato dhembet e palare ashtu sic nuk i keni zgerdhire asnje here me pare.

Tom dhe Derri, nje telenovele e re e bazuar ne nje histori te vertete ku askush nuk thote te verteten.

Kjo telenovele po vjen prane jush ne nje nga ekranet e shumta qe ekzistojne per te argetuar dembela stambolli si puna jote.

Tom dhe Derri
Tom dhe Derri

Ky shou do tju ngule para ekranit si me gozhde trau me keq se big brother.

Do tju beje tru rrah zemra me shpejt e truri me ngadal.

Do tju mbushen syte me lot e hundet me qurre me keq se nga cdo telenovele e dhjere turke.

(I kerkojme fajle derrit neqoftese e ofendojme duke e perfshire edhe ate ne kete histori. Respekte!)

Se si, qysh e tek? se shpejti do ta merrni vesh vet!

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s