Kater musketeret e fese

Horoskopi i Muajit Korrik 2015


dashiDashi Mars 21 – Prill 19  

Fajin per te gjitha te keqijat ne jeten tende e ka dardha qe e ka bishtin mbrapa.

 

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Ate thenien qe “Budallai s’ka brire,” do e kete thene ndonje budalla me brire.

horohoro

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Kete jave do te buzeqeshesh nga halli, gjithe javen.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Do ishte te ndryshoje dicka te vetja, por nuk ke nga tia nisesh.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Do te gjesh dashuri, ne formen e dickaje qe do te te ngjitet si midhja pas shkembit.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Kete jave do jesh nje njeri i konsumuar nga nje konflikt i brendshem midis trurit dhe bishtit.

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Po ti peshosh te gjitha fjalet qe thua do te thyhet kandari.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Gjerat zgjidhen ose me dialog ose me monolog ose nuk zgjidhen.

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Qe sot e tutje do ti perkushtohesh fese, ndaj kjo eshte hera e fundit qe lexon horoskopin.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Kete jave do ta thyesh agjerimin mendor.

 horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Te gjitha gjerat qe te pelqejne ose te bejne keq ose nuk i ke ose do i kesh kete jave.

horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Kete jave do te shohesh nje version me te mire te vetes ne pasqyre.

 

 

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s