Horoskopi Muajit Tetor 2015


dashiDashi Mars 21 – Prill 19  

Thuaj ca te duash kete jave. Nuk te merr njeri seriozisht.

 

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Kete jave do te jesh shume afer fames, kur te jesh duke ngrene dreke ne te njejtin restorant ku ka ndalur per te drekuar edhe kryeministri, dhe do vesh ne tualete ne te njejten kohe me te e do ia kepusni pordhes njekohesisht.

horo

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Fillo te pjerdhesh ne shishe. Cmimi i gazit ka per tu rritur.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Sa here te ndihesh i merzitur ndiz televizorin tek rubrika e lajmeve qe te gjesh frymezim.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Asgje e re kete jave. Lexo parashikimin e javes se kaluar.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Kete jave do te arrish ate piken kritike ne jete ku ose nuk beson ne asgje, ose beson ne gjithcka.

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Cdo gje qe di e ke gabim.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Do vazhdosh te jesh i varfer per sa kohe qe nuk te mjaftojne parate per te blere cdo gje qe do.

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Shanset romantike do te permiresohen kete jave pasi te nise viti i ri shkollor dhe te kthehen studentet nga pushimet.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Do ta kalisesh durimin kete jave duke u hequr sikur fle gjume gjithe kohen.

 horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Nuk duhet te biesh ne nivelin e atyre qe te kritikojne. Degjo ata qe te mburrin per cdo gje.

horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Do te te mbajne ne muze si shembull te harmonise fetare.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s