Bisede me nje Prof.Doktor, Dj (e perditesuar)


Te dashur miq,
Shpesh here na bie rasti te bisedojme me lexuesit ne faqen tone ne faqebuk.
Me poshte keni nje bisede me Prof.Doktor Enver QOKU, Dj (titull i zgjedhur nga ai) ku Profesori shprehet i shqetesuar per nje artikull qe sipas ti eshte ose “gjysem i vertete ose komplet i rreme”. Po e ndajme shqetesimin e tij me juve.
;;;

Pershendetje.!

Ju kam kerkuar qe te fshini nje publikim qe ju keni bere per ceshtje qe kan pasur lidhje me “mua” para disa kohesh me drejtesin dhe per kete ju kam derguar kerkese ne forem elektronike.!
Ju nuk i keni fshire akoma artikujt ne fjale.!!!
Si eshte problemi me Ju.!
Jam ne pritje te pergjigjes tuaj.
Prof.Doktor Enver QOKU, Dj
https://kokqepa.com/2014/11/28/fakulteti-gjeologji-miniera-shperngulet-ne-nje-bunker-ne-periferi-te-tiranes/

Fakulteti Gjeologji Miniera shperngu

Fakulteti Gjeologji Miniera shperngulet ne nje bunker ne periferi te Tiranes
Me gjithe protestat e shumta te stafit pedagogjik dhe studenteve, fakulteti Gjeologji miniera me sa duket po shperngulet nga qendra e Tiranes drejt nje bunkeri te nendheshem ne periferi te kryeqyte…
kokqepa.com
flm per mirekuptimin

Ose nuk te mirekuptova mire une ty ose je keqkuptuar keq ti.
Po ju pergjigjemi ne forem elektronike. Zoti prof dr qe nuk di te shkruash shqip, ik pirdhu.

Oct 10th, 2:33pm
aaahhhhhhhhhh
Oct 10th, 2:34pm
do tju mesoj prokuroria e Task Forces se si fletet shqip Juve dhe IP tuaj

Task Forca? Edhe ata merren me spordh?

Domaini juaj do dal shum shpejt
Krijoni një sajt ose blog falas te WordPress.com. Tema Gazette

profesori do te gjej edhe ty personalisht dhe do ta shofim sesa te vlen lekura ty se profesori e tregoj veten edhe duke shembur murin e gjykatave te korroptuara ne shqiperi
me shkruaj nr tua mqs jeni kaq trim ju

hajde pirdhu

ke mamaja jote dhe ke motra jote do pirdhem ok
ok ok se po meret tjeter kush tanime me ju

Oct 10th, 2:44pm
Gezohem qe folem. Do ta nxjerrim neser tek rubrika “Letra nga lexues”
Oct 10th, 3:00pm
Qoku, aty je? Po te bejme nje ofertw. Do ta heqim artikullin, me nje kusht.
Si e tregoj veten profesori edhe duke shembur murin e gjykatave te korroptuara ne shqiperi?

Po na e the kete i heqim te gjitha.

ca thua se nuk po te kuptoj

Pak me lart na the qe shembe nje mur. Si e bere kete gje?

Duke provuar te verteten qe une nuk kisha mar para por me ishin futur leket ne zyre nga oficeret e infiltruar te policis
do shum mend kjo gje per te mesuar te verteten

Ashtu vertet?

Oct 10th, 3:38pm
pra ai lajmi paraprak eshte gjysem ose teresisht i rreme

Hmm, ose gjysem ose gjysem plus dy gjysma. Policia te futi lek ne xhep?

Oct 10th, 3:40pm
ne zyre ne sirtar, fshi artikullin tani dhe mos me provoko me mua ok

Oct 10th, 3:41pm
Nuk kemi gje me ty. Ti je thjesht nje mize e vogel qe pjerdh ne maje te mutit. Pate fatin e keq qe te degjuan.

Oct 10th, 3:42pm
Here tjeter pirdh pa bere ze
Se te degjon ndonje mize tjeter dhe te denoncon, “hej! Une po ha ketu!”
Po te nis nje material studimi qe tia marresh pordhen kesaj pune: https://kokqepa.com/2013/06/18/shkencetaret-shqiptare-fotografojne-pordhen/
Me fal, doja te thosha “tia marresh doren kesaj pordhe.”

motren tende do ta respektojm Ne shum shpejt ok

Une jam vajze e vetme e s’kam moter. Nejse, e lexove studimin? E ka bere nje kolegu jot, Gudari. E njeh?
Kush e di ca do thote kur te marr vesh qe ju te gjeollogje minerahale keni shpikur edhe pordhen e ngurte.
Ketu keni edhe nje email e cila e prek kete ceshtje nga aspekti i te dhenave personhale

Begin forwarded message:

From: Astrit Frakulla <astrit.frakulla@gmail.com>

Subject: Re:

Date: October 16, 2015 at 8:58:36 PM EDT

To: kok qepa <levozhga@kokqepa.com>

O lepur ke me e qit kaptinen diten e hene se nuk ke ku me shku me ok

2015-10-11 0:01 GMT+02:00 kok qepa <levozhga@kokqepa.com>:

Ketu keni nje pjese nga rubrika “Letra nga Lexues” qe do te botohet keto dite. Na thoni pershtypjet tuaja:

https://kokqepa.com/2015/10/12/bisede-me-nje-prof-doktor-dj/

Gjume te embel

KokQepa

On Oct 10, 2015, at 2:43 PM, Astrit Frakulla <astrit.frakulla@gmail.com> wrote:

Pershendetje.!

Ju kam kerkuar qe te fshini nje  publikim qe ju keni bere per ceshtje qe kan pasur lidhje me “mua” para disa kohesh me drejtesin dhe per kete ju kam derguar kerkese ne forem elektronike.!

Ju nuk i keni fshire akoma artikujt ne fjale.!!!

Si eshte problemi me Ju.!

Jam ne pritje te pergjigjes tuaj.

Prof.Doktor Enver QOKU, Dj

https://kokqepa.com/2014/11/28/fakulteti-gjeologji-miniera-shperngulet-ne-nje-bunker-ne-periferi-te-tiranes/

Para pak minutash u informova ne telefon nga nje miku im P,Elezaj qe tju drejtoja kete kerkese sipas sygjerimit te Komisionerit per te Drejten e Informimit dhe Mbrojtjen e te Dhenave Personale, duke u bazuar ne ligjin nr.9887 te dates 10.03.2008 neni 13 dhe ne vijim…., qe Ju si Web “Kokqepa” duhet te fshini artikullin ku une jampermendur para shum kohesh.!

Duke ju falemderuar per bashkepunimin.!

Advertisements

2 mendime mbi “Bisede me nje Prof.Doktor, Dj (e perditesuar)

  1. paskan derguar te gjithe keta te korruptuarit email

    une kam marre edhe kercenime nga Pishtar Elezaj, edhe gazetari Poli Hoxha qe une vetem sa e kisha cituar.

    Vazhdo rrugen e nisur kokeqepe, por keta duan ndonje kokegozhde per kesi aventurash 🙂

    Pëlqejeni

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s