Imami

Imami, Islami, Karifati e Mjekercjapi


Imami Ali Kar Sallami (i njohur edhe me emrin Armand Ali) ka dale sot me disa deklarata bombe duke thene qe muslimanet qe hidhen ne ere nuk jane terroriste por bomba inteligjente prej mishi, kocka e sperme qe shperthejne per Karifatin.

Ai thote gjithashtu se cdo musliman i devotshem do preferonte 72 virgjeresha tek bordellua e Allahut ne xhenet, sesa ta ferkoje sallamin vet tek kurani.

Imami
Imami

Si imam i xhamise se “Unazes se re,” Aliu u shpreh gjithashtu se e vlereson harmonine fetare me te cilen krenohemi te gjithe.

Une si imam dhe karif i kesaj xhamije, e kam per detyre qe me karmoni tua zevendesoj trurin me sperme atyre qe e kane trurin me dendesi te vogel.

“Jane gjithe keta te rinj qe po u del sperma nga veshet” tha Kar Aliu, “enderrojne vetem xhenetin dhe virgjereshat kur lexojne kuranin me mua.”

Une u tregoj ku ta derdhin per Karifatin.

Advertisements

Një mendim mbi “Imami, Islami, Karifati e Mjekercjapi

  1. Daku, nuk e kam idene kush je, por te ndjek rregullisht dhe parapelqej qe lajmet ti lexoj tek ti me pare se kudo tjeter.
    Te pergezoj per inteligjencen me te cilen e qendis humorin e holle qe ben.
    Por doja te te bej nje verejtje (nese pranon): Te lutem, bej cte duash me politikanet, hoxhallaret, prifterinjte e besimtaret por me kultet, librat e shenjte, dhe zotin mos bej te tilla batuta se nuk po ben mire!

    Pëlqejeni

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s