Dembelat e Stambollit


Me pelqejne keta dembelat e Stambollit Asgjene e bejne me bukur se askush fjalet i kane si pikat e nje shiu monoton me pikon tavani ne nje kove qe mbush   tymi duhanit eshte nje re e dendur,  qe e ka shpirtin tek avullimi i rakise nje shpirt i lodhur si nje mize qe i bie me koke xhamit te dritares se piste gojet bashke-shkrepse pa pushim hapen, mbyllen, pertypin, emra, lajme, sport e peshtyjne gelbaza opinionesh, ne dyshemene e kohes se hedhur kot.     Advertisements Vazhdoni leximin Dembelat e Stambollit

Grup Seks Fetar

Rama i dhuron komunitetit mysliman nje karikature te profetit Muhamet


Me rastin e ditlindjes se profetit Muhamet, kryeministri Rama vizitoi zyrat e komunitetit mysliman shqiptar (KMSH) per ti uruar, dhe me kete rast u beri si dhurate nje karikature te profetit Muhamet te vizatuar nga ai vet. Rama, si nje … Vazhdoni leximin Rama i dhuron komunitetit mysliman nje karikature te profetit Muhamet

Horoskopi Muajit Nentor 2015


Dashi Mars 21 – Prill 19   Kete jave do te te behen 6 pyetje te njepasnjeshme: “ckemi? si je? ca ben? mire? puna? shkolla?” nga dikush qe do iki pa mare pergjigje.   Demi  Prill 20 – Maj 20 Kete jave do te kesh me pak frike pasi te armatosesh me antitank. Binjaket Maj 21 – Qershor 21 Nje problem qe nuk zgjidhet dot me para, zgjidhet me me shume para. Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22 Nje guricke e vogel do te ndryshoje rrjedhen e lumit te jetes tende kete jave, o lumemadh. Luani Korrik 23 – Gusht 22 Jo per te te … Vazhdoni leximin Horoskopi Muajit Nentor 2015

Kandidat Duka

Ikja e Blatter, Platini & co i hap rrugen prurjeve te reja, Armando Duka drejt majes se futbollit boteror


“Nje bie mijra ngrihen” keshtu e ka perkufizuar termetin ne administraten e futbollit boteror kryeadministratori i futbollit shqiptar, Armando Duka. Pas pezullimit te Blatter, Platini dhe Valcke, FIFA dhe UEFA tanime te ngelur pa koke, kerkojne koke te reja. “E pse jo … Vazhdoni leximin Ikja e Blatter, Platini & co i hap rrugen prurjeve te reja, Armando Duka drejt majes se futbollit boteror

Horoskopi Muajit Tetor 2015


Dashi Mars 21 – Prill 19   Thuaj ca te duash kete jave. Nuk te merr njeri seriozisht.   Demi  Prill 20 – Maj 20 Kete jave do te jesh shume afer fames, kur te jesh duke ngrene dreke ne te njejtin restorant ku ka ndalur per te drekuar edhe kryeministri, dhe do vesh ne tualete ne te njejten kohe me te e do ia kepusni pordhes njekohesisht. Binjaket Maj 21 – Qershor 21 Fillo te pjerdhesh ne shishe. Cmimi i gazit ka per tu rritur. Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22 Sa here te ndihesh i merzitur ndiz televizorin tek rubrika e lajmeve … Vazhdoni leximin Horoskopi Muajit Tetor 2015