Ketu jane 25 nga Opinionet e mia


Nje levozhge qe nuk qerohet nga qenia ime jane 25 nga opinionet e mia, dhe ja ku po i shkruaj qe ti di gjithe shqiptaria: Ka shume shqiptare ne kete bote, ca gjalle, ca vdekur, ca qe skane lindur akoma e ca te tjere qe fatmiresisht nuk do te lindin dot. Ca te gjalle, shfrytezojne ca te vdekur per tua bere jeten ca te gjalleve te tjere, sketerre. Shqiptaret jane si qepet, i qeron e te bejne per te qare. Qan mire kush nuk qesh i parafundit. Te gjithe merren me politike sepse politika merret me te gjithe. Po te … Vazhdoni leximin Ketu jane 25 nga Opinionet e mia

sapun burgu


Perfundoi dhe sondazhi i fundit i mendimit tuaj per vitin 2011. Kokqepa u shtroi si sapun ne dysheme kete pyetje te gjithe atyre qe si rezultat i ndonje mendimi te piste vijne ketu per te marre nje dush te mire lajmesh mbi turrmat e palara. “Po te ishe ne burg per nje kohe te gjate, ke do te doje me shume te kishe shok qelie?” Me poshte keni rezultatet: Ilir Meten (5.97%, 4 Votes) Sali Berishen (22.39%, 15 Votes) Edi Ramen (4.48%, 3 Votes) Bamir Topin (2.99%, 2 Votes) Aqif Kopertonin (4.48%, 3 Votes) Jozefina Topallin (41.79%, 28 Votes) Majlinda Bregun (17.91%, 12 Votes) Nese deshironi te … Vazhdoni leximin sapun burgu

10 lutje qe mund te terheqin vemendjen e zotit


1. o zot, dua Nje makine , nje femer seksi e nje milion euro 2. o zot, Hiqja lopen komshiut o zot. me gjith vic 3. o zot, Derisa me bere keshtu sic jam, mbase nderron mendje per nje gje dhe vetem nje, qe me bere. 4. o zot, po te lutem, po nuk iu pergjigje lutjeve te mia se shpejti do behem ateist sic kam qene gjithmone 5. o zot, beje njehere qe rrufeja te bjere ne mut 6. o zot, kam harruar edhe se cfare dua, po me shif si jam, dhe mbase te kujtohet ty 7. o … Vazhdoni leximin 10 lutje qe mund te terheqin vemendjen e zotit

Sondazhe


po te ishte aty do ishim me mire  Mbyllet me sukses sondazhi i pare i kokqepes. Keto jane rezultatet e votimeve. Te pa-manipuluara, sigurisht. ketu votat nuk i numeron Saliu! “KokQepa nuk mendon qe ai duhet mbyllur ne nje spital psiqiatrik. Ndersa po te jete aty, nuk duhet lejuar te dale prej tij. Cili eshte ai?” Sali Berisha (71.76%, 216 Votes) Edi Rama (12.62%, 38 Votes) Ilir Meta (7.31%, 22 Votes) Aqif Kopertoni (6.31%, 19 Votes) Bamir Topi (1.66%, 5 Votes) kokqepa Totali Votuesve: 301 Kush nga te poshtepermendurit ia vlen te jete presidenti juaj i ardhshëm? Aqif Kopertoni (83.33%, 15 Votes) Bamir Topi (11.11%, 2 Votes) … Vazhdoni leximin Sondazhe

Keshtu apo ashtu?


eshte shume i holle kufiri midis keqtrajtimit qe i behet kesaj kolonie qeniesh dhe deshires se tyre per tu keqtrajtuar. si mund ta dalloni ju qe eshte tirani dhe nuk eshte mazohizem? ju lutem shume! ju lutem shume domethene! duhet te keni kujdes se keto dallime jane shume te holla. kujdes se neqoftese eshte si them une dhe jo si thoni ju, do ua bej surratin me te zi se bytha e zezakut. ju miza te peshtira duhet te beni kujdes kur flisni dhe per korrupsion. ju lutem shume! ju lutem shume te ma vertetoni se ky njeriu, qe ju … Vazhdoni leximin Keshtu apo ashtu?

Idiotorial – Bytha qe Mesoi te Flase


Çarje Trapi nga Koka e Qepes Keni degjuar per njerin qe i mesoi bythes te flase? Ishte dicka e vecante. Abdomeni levizte lart e poshte dhe nepermjet vrimes se bythes midis mullaqeve pirdheshin fjale te kuptueshme, “jam”, “nje”, “dy”, “brrr”, etj… Ky njeri punonte ne cirk, ku kryente nje akt ventrikulist. Nje akt me te vertete argetues. Ai i therriste bythes “Aty poshte je akoma?” dhe ajo i pordhgjigjej, “Ketu jam”. Pastaj ai vazhdonte “Si je?” dhe ajo i pergjigjej “Pordhe Fare! brrr. Ftoht. Me ul se u lodha”. Ky ishte i gjithe repertuari i kufizuar i bythes. Njerezit shkriheshin … Vazhdoni leximin Idiotorial – Bytha qe Mesoi te Flase