Test Personaliteti: kush je, ç’ke qenë, e ça do bëhesh


Personaliteti është gjëja ajo që të bën të vecantë, si gjithë të tjerët.

Si gjithë të tjerët ti je një nga:

 1. Skizofren: mundesite qe do te te paraqiten jane pa fund
 2. Psikopat – ndonje dite do behesh kryeminister ose trajner i ekipit te hedhjes se gjyles
 3. Idiot: do te behesh kryetar i akademise se shkencave
 4. Fanatik: nuk eshte me si njehere e nje kohe, u prish bota
 5. Manjak: pasioni mbi te gjitha
 6. Fshatar ne thelb: mund te dalesh nga fshati, po fshati nuk do te dale kurre prej teje
 7. Hipokrit: do vesh larg, se sa larg, as ti se di, po hiqesh sikur e di
 8. Mburravec: Mburresh vetem per ato gjera qe te mungojne .. dmth pothuajse per gjithcka
 9. Llafazan.
 10. I lig: gjithe jeten do kenaqesh me fatkeqsite qe u ndodhin te tjereve, dhe te tjeret me fatkeqsite qe te ndodhin ty
 11. Mendjemadh: je, ke qene dhe do jesh i madh ne dicka. Vetem mos e li mendjen te te hipi mbi floke. Do ti merret mendja e do bjere poshte
 12. Xheloz: Te pakten thelle thelle diku ne shpirtin tend te trazuar, ti e ndjen qe ka shume gjera qe nuk i ke
 13. I shkare: ti dhe shoku jot imagjinar jeni te vetmit njerez normal
 14. Qaraman: fajin e ka … Faji eshte jetim. ose dobic
 15. Intrigant: ke gene merimange
 16. Misterioz: flet pak e mendon akoma me pak
 17. I pasigurt: e vetmja siguri qe ndjen, zgjat derisa kupton me te vertete si eshte puna
 18. Konfuz: Disa thone qe jam konfuz, po nuk jam i sigurt.
 19. Pusht: E ke ngecur trurin ne marsh te pare me fren dore
 20. Kurve: Ti vlen
 21. Dembel: do besh e do behesh asgje
 22. Pesimist: Nuk ka rendesi sa keq vene punet, mund te vene akoma edhe me keq
 23. Optimist: Nuk ka rendesi sa mire vene punet, mund te vene akoma edhe me mire
 24. Pa dinjitet: do te ti marrin te gjitha pervec dinjitetit tend, sepse eshte e vetmja gje qe ska vlere
 25. Besimtar: zoti ka nje plan per ty, jo si ti
 26. Paragjykues: me mire para se mbrapa
 27. Dominant: Ti ke gjithmone te drejte
 28. Individualist: Do ta mbroj, deri ne vdekjen tende, te drejten per te shprehur mendimin tim
 29. I humbur: Kur humbet veten shpesh ne mendime, kjo tregon se ndodhesh ne nje vend te panjohur
 30. Me komplekse: Kompleksi jot i inferioritetit eshte krejtesisht i justifikuar
 31. Arrogant: Mos me falendero qe te ofendova, ishte kenaqsia ime
 32. Dy-Fytyresh: I urrej njerezit me dy fytyra, sepse nuk di ciles tia rras shpullen e pare
 33. Lider: Po ti vrisje te gjithe ata qe te urrejne, do te shkaktoje gjenocid
 34. Njeri bosh: E fillove me asgje, dhe akoma ate ke
 35. Vulgar: Pis, nuk eshte fjale e piste
 36. I Sinqerte: Sinqeriteti ka limitet e tij. Qe tu thuash njerezve te verteten duhet ti besh te qeshin, ndyshe nuk shpeton gjalle.
 37. Dyshues: Jam dyshues, ndaj dhe mund te jem.
 38. Ambicioz: ambicia e idiotit eshte burimi i te gjitha te keqijave
 39. I papergjegjshem: Po deshtove, hidhja fajit dikujt tjeter dhe kerko ndihme nga ata qe te besojne
 40. Mendjengusht: Ka me shume njerez qe vuajne nga mendjengushtesia, sesa nga kapslleku
 41. Fallco: Po perpiqem te imagjinoj tya me personalitet
 42. Idealist: Specie ne zhdukje
 43. Ngaterrestar: Mire ua ben te gjithe ketyre qe permendem me lart

 

Advertisements

2 mendime mbi “Test Personaliteti: kush je, ç’ke qenë, e ça do bëhesh

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s